Vyberte stranu

MODULÁRNE VYPÍNAČE A ZÁSUVKY

TEM Čatež, d. o. o. je popredným slovinským výrobcom elektrických spínačov a zásuviek. Už viac ako 40 rokov ponúka ľahko prispôsobiteľné, technologicky inovatívne a esteticky príjemné výrobky, ktoré pomáhajú vytvoriť náladu a atmosféru v najrôznejších životných a pracovných podmienkach.

OBJAVOVANIE NOVÝCH MOŽNOSTÍ

Dizajnové línie Pure, Line a Soft sú odrazom moderného, sofistikovaného a nezávislého životného štýlu. Môžete si vybrať zo širokej a bohatej škály farieb, vzorov a tvarov. Môžete zmeniť vzhľad svojich spínačov a zásuviek a prispôsobovať ich požadovanej atmosfére a nálade.

DOTYK PRÍRODY

„Dotyk prírody predstavujú prírodné materiály – kov, drevo a sklo. Unikátny dizajn dáva PURE punc výnimočnosti. Je neobyčajný, avšak nevtieravý. Vyžaruje zmyselnosť, sofistikovanosť, vysoké štandardy a samozrejme čistotu.“

HARMÓNIA A ELEGANCIA

„Harmónia a elegantná dokonalosť priamych línii. Lesklé povrchy sa jemne pohrávajú s modernými prvkami vašich priestorov. Unikátna technológiu jemného dotyku „Soft Touch“ zmení každý váš dotyk na jedinečný zážitok.“

TEPLO DOMOVA

„Prostredníctvom oblých tvarov, výberom farieb a mäkkých prechodov vstúpi jemnosť a teplo do vášho domova. Matné a polomatné povrchy sa jemne pohrávajú s modernými prvkami vašich priestorov.“

Konfigurátor spínačov a zásuviek

Modul Manager umožňuje spracovať kompletný a rýchly súpis spínačov priamo na stavenisku alebo z pohodlia vášho domova. Pripravili sme pre vás jedinečný spôsob objednávania, ktorý je praktický a rýchly. Môžete si vybrať farby spínačov, rovnako ako tvar rámov a prispôsobiť ich svojmu priestoru alebo požiadavkám klienta. Prečo si nás nevyskúšať? Všetko, čo potrebujete, je dotykový telefón, tablet alebo počítač.

Modularita

Systém MODUL je komplexný systém umožňujúci vytvoriť si ľubovoľnú konfiguráciu podľa svojich predstáv. Základné prvky systému sú moduly kombinovateľné horizontálne alebo vertikálne.

Univerzálnosť

Systém MODUL ponúka široký výber prvkov s jednoduchou inštaláciou. Súpravy spínačov môžete inštalovať rôznymi spôsobmi, bez ohľadu na to, či je krabica kruhová alebo obdĺžniková, samostatná alebo v skupine.

Funkčnosť 

Systém MODUL bol vyvinutý pre tých, ktorí ocenia premyslene navrhnutý výrobok. Systém zaberá menej miesta, pretože vo vnútri jedného rámiku môže byť nainštalovaná akákoľvek kombinácia funkčných prvkov.

Jednoduchosť

Funkčné prvky systému MODUL je možné ľahko namontovať do montážneho rámu. Vyvinuli sme pre vás riešenie typu „klik-in, klik-out“, aby sme vám skrátili celkovú dobu montáže.

Kombinovateľnosť

Systém MODUL ponúka veľa možností, dokonca aj pri okrúhlych krabiciach. Možno ich kombinovať vodorovne alebo zvisle, jednotlivo alebo v skupinách. Kovový montážny rám zaručuje výbornú stabilitu aj pri drsnom používaní a je vhodný pre všetky dekoratívne rámiky.

Rad Ekonomik je riešenie pre systém štandardných okrúhlych krabíc. Pomocou nich môžete navrhnúť jednoduché a tiež náročnejšie inštalácie, novostavby aj adaptácie. Systém sa vyznačuje bezskrutkovými kontaktmi, ktoré vám ušetria čas pri inštalácii jednotlivých prvkov.